Kontakta oss

Här hittar du våra kontaktuppgifter

 Vår uppgift är att skapa en kreativ mötesplats, där jobb skapas. Välkommen att kontakta oss.

Nabila Said

nabila.said@trim-tab.se
072 856 39 09

GLOBEN

Arenavägen 33

121 77 Johanneshov

Awat Hamad

awat.hamad@trim-tab.se
076 317 06 54
SOLNA
Vretenvägen 13 B
171 54 Solna

Isabell Cunningham

isabell.cunningham@trim-tab.se

072 856 39 10

HANINGE

Handenterminalen 5

136 40 Handen

André Andersson

andré@trim-tab.se
072 856 39 15
BÅLSTA
Sjövägen 6
746 31 Bålsta

Ali Shakoor

ali@trim-tab.se
072 856 39 06

VÄSTERÅS

Stora Gatan 16
722 13 Västerås

Dolor Söderbom

dolor.soderbom@trim-tab.se
073 531 71 23 

MALMÖ

S:t Johannesgatan 2

211 46 Malmö

Loai Althalja

loai.althalja@trim-tab.se
072 856 39 14
AVESTA
Polervägen 12
774 41 Avesta

Morris Tonassi

morris@trim-tab.se
072 292 81 23
SKÄRHOLMEN
Måsholmstorget 3
127 48 Skärholmen

Dawod Mohammad
ORGANISATIONSUTVECKLARE

dawod@trim-tab.se
076 282 86 01
GLOBEN
Arenavägen 33
121 77 Johanneshov

Sandro Kåre
VD, CEO

sandro@trim-tab.se
072 856 39 15
GLOBEN
Arenavägen 33
121 77 Johanneshov