Kontakta oss

Här hittar du våra kontaktuppgifter

 Vår uppgift är att skapa en kreativ mötesplats, där jobb skapas. Välkommen att kontakta oss.

Nabila Said

nabila.said@trim-tab.se
072 856 39 09

GLOBEN

Arenavägen 33

121 77 Johanneshov

Tina Moussa

tina.moussa@trim-tab.se
070 433 97 66
SOLNA
Vretenvägen 13 B
171 54 Solna

Isabell Cunningham

isabell.cunningham@trim-tab.se

072 856 39 10

HANINGE

Handenterminalen 5

136 40 Handen

Ali Shakoor

ali@trim-tab.se
072 856 39 06

UPPSALA

Bangårdsgatan 13

753 20 Uppsala

Morris Tonassi

morris@trim-tab.se
0728563912
SKÄRHOLMEN
Måsholmstorget 26
127 48 Skärholmen

Ali Shakoor

ali@trim-tab.se
072 856 39 06

ESKILSTUNA

Smörparken Kyrkanshus 1

632 19 Eskilstuna

Tina Moussa

tina.moussa@trim-tab.se
070 433 97 66
JAKOBSBERG
Ynglingavägen 1
177 57 Järfälla

Dawod Mohammad 

dawod@trim-tab.se
076 282 86 01
SANDVIKEN
Storgatan 19 
811 34 Sandviken 

Emma Bergvall
Verksamhetschef/SYV 

emma.bergvall@trim-tab.se
072 856 39 07
GLOBEN
Arenavägen 33
121 77 Johanneshov

Dawod Mohammad
Organisationsutvecklare 

dawod@trim-tab.se
076 282 86 01
GLOBEN
Arenavägen 33
121 77 Johanneshov

Sandro Khåre
VD, CEO

sandro@trim-tab.se
0730916436
GLOBEN
Arenavägen 33
121 77 Johanneshov