Här hittar du våra kontaktuppgifter

 Vår uppgift är att skapa en kreativ mötesplats, där jobb skapas. Välkommen att kontakta oss.

GLOBEN

Arenavägen 33, 121 77
Johanneshov

Nabila Said
Nabila.said@trim-tab.se
 072 856 39 09

SOLNA

Hemvärnsgatan 9, 171 54
Solna

Aya mohammed
Aya@trim-tab.se
076 315 43 91

KISTA

Torshamnsgatan 35,  164 40

Isabell Cunningham
isabell.cunningham@trim-tab.se
072 856 39 10

JAKOBSBERG

Ynglingavägen 1, 177 57
Järfälla
Morris Tonassi
Morris@trim-tab.se
072 856 39 12

ÄLVSJÖ

Glasfibergatan 6, 125 45
Älvsjö
Morris Tonassi
Morris@trim-tab.se
072 856 39 12

SKÄRHOLMEN

Måsholmstorget 26, 127 48
Skärholmen
Morris Tonassi
Morris@trim-tab.se
072 856 39 12

ESKILSTUNA

Smörparken Kyrkanshus 1, 632 19
Esklistuna
Ali Shakoor

Ali@trim-tab.se

072 856 39 06

HANDEN

Handenterminalen 5,  136 40

Isabell Cunningham
isabell.cunningham@trim-tab.se
072 856 39 10

Stockholm (marknadsföring och matchning
Lama Nawas
(Arabiska, Svenska)

Lama.nawas@trim-Tab.se

UPPSALA

Bangårdsgatan 13, 753 20
Uppsala
Doran Abdo

doran@trim-tab.se

072 856 39 08

SANDVIKEN

Storgatan 19, 811 34
Sandviken
Emma Bergvall
Emma.bergvall@trim-tab.se
072 856 39 07

AVESTA

Polervägen 12, 774 41
Avesta
Qutaiba Tumma
qutaiba.tumma@trim-tab.se
070 442 75 22

GÖTEBORG

Odinsgatan 13, 411 03
Göteborg

Edil Shire
Baraa.Hamid@trim-tab.se
076 325 56 56

ÖREBRO

Kansligatan 1, 703 61
Örebro
Per Hallberg
per.hallberg@trim-tab.se
076 317 06 54

KATRINEHOLM

Köpmangatan 18, 641 30
Katrineholm
Ali Shakoor
ali@trim-tab.se
072 856 39 06

NORRKÖPING

Nygatan 93, 602 34
Norrköping

MALMÖ

Sankt Johannesgatan 2, 211 64
Malmö
Emma Bergvall
Emma.Bergvall@trim-tab.se

072 856 39 07

MALMÖ (2)

Föreningsgatan 26, 211 52

HELSINGBORG

Båthusgatan 9, 252 67
Helsingborg
Ted Kideborn
Ted.kideborn@trim-tab.se
073 54 23 881

ÄNGELHOLM

Östergatan 26, 26231

LUND

Bytaregatan 4D, 222 21

Malmö (marknadsföring och matchning)
Rounahi Albarazi
(Arabiska, Svenska)
Rounahi.albarazi@trim-Tab.se
072 856 39 11

KARLSTAD
Lagergrens gata 2, 652 14
Karlstad
Saeid Mokhtari
Saeid.mokhtari@trim-tab.se
073 525 70 32

Emma Bergvall
Verksamhetschef/SYV 

Emma.bergvall@trim-tab.se
072 856 39 07
GLOBEN
Arenavägen 33
121 77 Johanneshov

Dawod Mohammad
Organisationsutvecklare 

dawod@trim-tab.se
GLOBEN
Arenavägen 33
121 77 Johanneshov

 

Sandro Khåre
VD, CEO

sandro@trim-tab.se
0730916436
GLOBEN
Arenavägen 33
121 77 Johanneshov