Kontakta oss

Meddelande skickat!

Verksamhet

Hör gärna av er till oss om ni har frågor eller funderingar kring våra tjänster.

Roberto Marti roberto.marti@trim-tab.se

076 345 51 24

Bemanning Bygg och underhåll

Madeleine Blomkvist madeleine.blomkvist@trim-tab.se

076 318 77 60 

Regionschef Skåne / Blekinge

Tina Nilo

tina.nilo@trim-tab.se

070 441 31 01

COO / Operativchef

Norr/Mälardalen 

Maram Almadi

maram.almadi@trim-tab.se

073 515 94 32

Regionschef Skåne /Halland

Verksamhet  

Hör gärna av er till oss om ni har frågor eller funderingar kring våra tjänster.

Parvin Roos

parvin.roos@trim-tab.se

072 856 39 12

Regionchef/ Stockholm

Dawod Mohammad

dawod@trim-tab.se

OD/

Organisations-utvecklare

Verksamhetschef

CEO/VD

Sandro Kåhre

sandro@trim-tab.se

Heya Hussein

Heya.hussein@trim-tab.se

Regionschef Göteborg/väst

Emma Bergvall

Emma.bergvall@

trim-tab.se

Verksamhetschef

Ali shakoor

Ali@trim-tab.se

0728563906

Bemanning/lager

/logistik

Roberto Marti roberto.marti@trim-tab.se

076 345 51 24

Bemanning Bygg och underhåll

För säkraste och snabbaste svar, vänligen fyll i vårt kontaktformulär.

E-mail: info@trim-tab.se. Adress: Arenavägen 33, 121 77 Johanneshov.

Facebook / Instagram / Linkedin

Trimtab är av Almega ett auktoriserat rekrytering, bemanning-och omställningsföretag.

© Trimtab AB